Välkommen att kontakta oss

Kontor Stockholm
Fyrverkarbacken 28
112 60 Stockholm
+46 8 54 58 50 50
work@klarakomptense.se

Primärvård

Maria Eltell
Konsultchef, primärvård
+46 18 430 04 11
+46 70 972 28 47
maria.eltell@klarakompetens.se

Sara Ljunggren
Konsultchef, primärvård
+46 8 54 58 50 93
+46 70 874 09 41
sara.ljunggren@klarakompetens.se

Jeanette Byhlin
Konsultchef, primärvård Västra Götaland och Halland
+46 72 888 20 00
jeanette.bylin@klarakompetens.se

Ana Paula Cardoso
Konsultchef, primärvård
+46 8 54 58 50 91
+46 70 149 60 01
anapaula.cardoso@klarakompetens.se

Eva Andersson
Konsultchef, primärvård
+46 8 54 58 50 53
+46 73 332 40 23
eva.andersson@klarakompetens.se

Specialistläkare

Kjell Silvnäs
Konsultchef specialistläkare
+46 8 410 757 45
+46 72 350 07 75
kjell.silvnas@klarakompetens.se

Maria Tingberg
Konsultchef specialistläkare
+ 46 8 54 58 50 57
+46 76 895 33 20
maria.tingberg@klarakompetens.se

Psykiatri

Anna-Lena Nilsson
Konsultchef, psykiatri
+46 8 54 58 50 51
anna-lena.nilsson@klarakompetens.se

Radiologi-och mammografi

Armin Arianson
Gruppchef
Område -Radiologi, Mammografi & Primärvård
+46 72 369 90 65
armin.arianson@klarakompetens.se

Marius Čeginskas
Konsultchef, radiologi och mammografi
+46 18 430 04 13
+46 76 895 36 44
marius.ceginskas@klarakompetens.se

E-läkare

Sara Ljunggren
Konsultchef, e-läkare
+46 70 874 09 41
sara.ljunggren@klarakompetens.se

Lediga läkarjobb

Läs mer om lediga läkarjobb hos Klara.

147a8ad1df7751cfc8f2d5d3ccdb153cTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT