Klara Team – ett fritt arbete inom jour och rehab

Klara Team erbjuder en trygg och trevlig gemenskap där du får större frihet än på många andra arbetsplatser. Vi är specialiserade på ambulerande jour och rehab.

Intresseanmälan
Är du sjuksköterska, arbetsterapeut eller sjukgymnast och vill ha ett fritt arbete där du får eget ansvar och kan fokusera på det du är utbildad för? Då är Klara Team rätt arbetsplats för dig.

Får tid att ladda upp

“Jag kan gå ner i varv och ägna mig åt min familj och träna. För mig som sjuksköterska är återhämtningen så hälsosam…“
Anna Hagblad
Sjuksköterska

Läs mer

Kontakta Klara Team

Maud Gottberg Hall
Affärsenhetschef
070-873 68 46
maud.gottberghall@klarakompetens.se 

Rehab

Fyrverkarbacken 28
112 60 Stockholm

Sara Göthlin
Verksamhetschef
070-247 28 26
sara.gothlin@klarakompetens.se

Linköping, Växjö

& Göteborg

Barnhemsgatan 19
582 28 Linköping

Annica Engström
Verksamhetschef
0705-80 78 42
annica.engstrom@klarakompetens.se

Lina Svensson
Verksamhetsledare
073-3906581
lina.svensson@klarakompetens.se

 

Stockholm

Fyrverkarbacken 28
112 60 Stockholm

Ulrika Rubin
Verksamhetschef
0761-75 07 37
ulrika.rubin@klarakompetens.se

Anna Hagblad
Verksamhetschef
0761-75 07 32
anna.hagblad@klarakompetens.se

Sara Tingvall Gniste
Verksamhetschef
076-865 97 95
sara.tingvall@klarakompetens.se

Saila Holmberg
Verksamhetsledare
070-149 59 40
saila.holmberg@klarakompetens.se

Skåne

Järnåkravägen 3
222 25 Lund

Yvonne Kant
Verksamhetschef
0723-57 62 27
yvonne.kant@klarakompetens.se

 

 

massa Sed Lorem sem, ut eleifend pulvinar ut nunc luctus ut
Skip to content